Skip to main content

Vyras tvarkė savo kiemą ir netyčia po žolėmis apaugusiu dangčiu rado tai, ko užpavydėjo visa kaimynystė

Chris Scott iš šiaurės Anglijos Midlsbro miesto nusprendė sutvarkyti ir atnaujinti savo kiemą, tačiau radinys, kurį atidengė vyras, jį tiesiog šokiravo. Namą jis įsigijo prieš beveik dešimtmetį, tačiau niekaip neturėjo laiko sutvarkyti namo aplinkos.

Reklama

Ilgą laiką neprisiruošęs renovuoti savo kiemo, Chris pagaliau nusprendė kreiptis į profesionalius sodininkus. Vieną dieną geriant arbatą ir aptariant planus sodui vyrai prakalbo apie kažkokį betoninį dangtį, esantį kieme.

Šeimininkas buvo įsitikinęs, kad tai tik drenažo šulinys, tačiau pats niekada nebuvo jo atidaręs. Chris norėjo nepriekaištingos pievutės aplink namus, tad jiems neliko nieko kito tik patikrinti, kas ten yra ir suplanuoti, kaip to atsikratyti.

Reklama

Tačiau atidarius jie pamatė visai ne šulinį, o nusileidimą kopėčiomis į tamsią patalpą. Patalpoje buvo visiškai tamsu, grindys buvo dalinai apsemtos vandeniu. Tačiau pasišviesdami mobiliais telefonais vyrai nusileido ir išsižiojo pamatę erdvų bunkerį, galimai pastatytą tarpukario metu.

Reklama

Bunkeris buvo toks erdvus, kad karo metu jis lengvai būtų sutaplinęs apie 50 žmonių. Jį sudarė du erdvūs kambariai, atskirti medinėmis durimis. Antrojo pasaulinio karo bunkeriai Jungtinėje Karalystėje nėra retenybė, tačiau įprastai jie būna visai mažyčiai, skirti tik to vieno namo gyventojų slėptuvei.

Tačiau šis išsiskyrė savo erdve, tad manoma, kad šis bunkeris buvo skirtas visai kaimynystei. Patalpoje jie taip pat rado medinį stalą bei kažkokių kaukių. Patyrinėjus atidžiau vyras suprato, kad bunkeryje kadaise buvo pravesta net elektra.

Reklama

Šmaikštaudamas Chris prie nusileidimo į bunkerį pastatė iškabą su užrašu : „Casa De Nola, pomežinis naktinis klubas, atsidarys jau greitai!”. Kiti žmonės taip pat pritarė, kad humoro jausmo nestokojančiam Chris labai pasisekė.

Reklama

Iš tiesų, ši patalpa buvo puikus radinys ir papildymas jo turimoje valdoje, o dėl savo unikalumo jis ne tik gali ir toliau atlikti bunkerio funkciją nelaimės atveju, bet ir tapti puikia erdve „vyrų urvui” arba šeimos laisvalaikiui.

Reklama