Skip to main content

Vyras tvarkydamas žmonos daiktus po jos mirties rado seną laišką, adresuotą jam. Našliui atsiskleidė didžiulė paslaptis, pakeitusi gyvenimą aukštyn kojomis

Sunku yra apibūdinti skausmą, kuris aplanko netekus artimo ir mylimo žmogaus. Šis skausmas yra kur kas didesnis senatvėje, nes žmogų neretai apima baimė dėl vienatvės. Tapti našliu ypač senyvame amžiuje neretai sužadina klausimus “Kaip man dabar gyventi?” arba “Ką aš dabar darysiu vienas?”.

Reklama

Tuos pačius klausimus sau uždavė ir šios istorijos herojus Tony Trapani, kuris su dideliu skausmu išgyveno savo žmonos netektį. 81-erių senolis su savo žmona pragyveno nuostabius 50 santuokinio gyvenimo metų, tad netekus mylimosios jis jautėsi palūžęs ir vienišas.

Vyras nežinojo, kaip jam reikės gyventi likusį gyvenimą. Su žmona jis visą gyvenimą stengėsi susilaukti vaikų, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Netekus vienintelės savo šeimos jis kurį laiką buvo labai dideliame, liūdname gedule.

Reklama

Tik praėjus keletui mėnesių po žmonos laidotuvių vyras susiėmė pertvarkyti namus ir surūšiuoti žmonos daiktus. Peržiūrėdamas senus dokumentus Tony rado seną laišką, ant kurio buvo parašytas jo vardas. Jis buvo adresuotas jam, tačiau vyras šį voką matė pirmą kartą gyvenime.

Reklama

Ant laiško buvo data, nurodanti, kad ši korespondencija buvo atsiųsta prieš 56 metus. Jį parašė moteris vardu Shirley – Tony prisiminė, kad su ja susitikinėjo, kai jam buvo vos 20 metų. Laiške buvusi Tony draugė minėjo, kad dažnai apie jį pagalvoja, tačiau tai nebuvo pats didžiausias siurprizas, kuris laukė vyro.

Laiške moteris taip pat atskleidė, kad ji augina sūnų vardu Samuel ir Tony yra jo tėvas. Galima tik įsivaizduoti, kokį šoką patyrė Tony sužinojęs, kad visą jo gyvenimą kažkur gyveno jo kūnas ir kraujas, apie kurį jis nė nenutuokė. Vyro akis užliejo ašaros iš laimės apie žinią, kad pasaulyje egzistuoja jo palikuonis.

Reklama

Tuo pat metu Tony sutriko, nes jam neaišku buvo, kodėl jo žmona nuslėpė tokią žinią nuo jo visą gyvenimą. Gali būti, kad ji ruošėsi pranešti vyrui apie jo nesantuokinį sūnų, tačiau dėl to, kad jie su Tony nesusilaukė vaikų ji bijojo, kad Tony ją paliks. Jam nebuvo lemta sužinoti, kokie buvo jo velionės žmonos motyvai, tačiau Tony buvo svarbiau kas kita – surasti savo vienintelį sūnų.

Reklama

Jo misija tapo surasti savo sūnų. Tony paieškų istorija netrukus susidomėjo ir žiniasklaida, kurios pagalba netrukus Tony surado Samuel. Jų susitikimas buvo labai jautrus ir kupinas ašarų. Samuel užaugo galvodamas, kad jo tėvas nenori turėti nieko bendra su juo, tačiau viską pakeitė žinia apie tai, kad Tony nė nenutuokė apie jo egzistavimą.

Nuo pirmos susitikimo minutės buvo akivaizdu, kad Tony gavo naują prasmę gyventi – jis visa širdimi norėjo atsigriebti už net 6 dešimtmečius neegzistavusius santykius su vieninteliu sūnumi. Vyrai planavo pasidaryti ir DNR testą tam, kad pilnai įsitikinti tuo, kad jie yra tėvas ir sūnus.

Tony laukė vėl didžiulis šokas – DNR tyrimai paneigė bet kokią galimybę dėl to, kad jis ir Samuel yra giminaičiai. Tony nesuprato, kodėl visos moterys jo gyvenime jam melavo, tačiau tiek Samuel, tiek Tony nesiruošia nutraukti užsimezgusios draugystės. Vyrai ir toliau planuoja bendrauti kaip tėvas ir sūnus. 

 

Reklama