Skip to main content

Jam buvo 19, o jai – 52 metai. Kaip susiklostė poros gyvenimas

Įvairus amžiaus skirtumas tarp porų jau senai nebe stebina. Dažniausiai paplitusios santuokos, kai jaunos merginos išteka už pagyvenusio turtingo vyro. Tačiau, pasitaiko ir visai kitokių istorijų.

Susan ir Peter nėra tipiški pavyzdžiai. Jis yra jaunas, gražus ir perspektyvus vaikinas, kai tuo tarpu ji – išsiskyrusi moteris, turinti du suaugusius vaikus. Pora susituokusi ir nesiruošia išsiskirti.

Reklama

Pirmą kartą Peter Susan pamatė būdamas 16 metų. Moteris buvo berniuko motinos pažįstama ir mokė ispanų kalbos. Ji nebuvo niekuo išskirtinė – ne kokia gražuolė, o paprasta moteris, ne turtinga, o uždirbanti vidutines pajamas. Tačiau, Peter ji buvo be galo patraukli ir vaikinas beveik iškart ją įsimylėjo. Žinoma, jaunuolis neišdrįso prisipažinti dėl savo jausmų ir baiminosi dėl didžiulio amžiaus skirtumo – net 33 metų.

Peter slėpė savo jausmus, tačiau užsiregistravo į ispanų kursus, kad galėtų būti arčiau savo mylimosios, kuri nieko neįtarė apie jaunąjį gerbėją. Vaikinas nemėgo užsienio kalbų, tačiau čia jo tikslas buvo visiškai kitoks.

Kai Peter suėjo 18 metų, jis sukaupė visą drąsą ir prisipažino meile Susan. Ji buvo nustebusi, tačiau neatsisakė įsimylėjusio vaikino, tik paprašė skirti jai laiko pagalvoti. Ir tikrai buvo priežasčių viską apgalvoti, nes moteris bijojo artimųjų reakcijos ir kitų pasmerkimo.

Vis dėlto, jausmai sulaužė stereotipus. Būdamas 19 metų Peter ir 52 metų Susan susituokė. Moters vaikai sutiko su santuoka, tačiau likę giminaičiai buvo prieš šią nelygią ir keistą sąjungą. Tačiau, pora nusprendė eiti prieš visus ir kurtis laimę.

Reklama

Susan ir Peter puikiai sutaria, džiaugiasi savo santuoka. Praėjus trejiems metams po vestuvių pora susilaukė pakaitinės motinos gimusio kūdikio. Abu sutuoktiniai yra laimingi ir nekreipia dėmesio į jokias apkalbas.

Ši istorija įrodo, kad mūsų gyvenime dar yra vietos tikriems ir nuoširdiems jausmams, kurie gali priešintis visiems stereotipams ir visuomenės nuomonei.

 

Reklama