Skip to main content

Mama į karščiuojančio kūdikio kojines įdėjo bulvių griežinėlius. Kitą dieną nustebusi ji pasidalino nuotraukomis internete

Ne veltui liaudies medicina egzistuoja ir tebėra naudojama net ir mūsų moderniais laikais, kai vaistinėse pilna vaistų įvairioms ligoms. Tačiau natūralūs būdai, nors ne visada patikimi, išlieka naudojami iki šiol. Iš kartos į kartą perduodamos žinios kartais nustebina net didžiausius skeptikus.

Reklama

Tarp jų buvo ir viena mama, kuri tėvelių forumuose perskaitė peršalimo gydymo būdą bulvių griežinėliais, įdėtais į kojines. Kalbama, kad bulvės ištraukia toksinus iš kūno ir iš karto pagerina sergančiojo būklę. Būtent šį triuką moteris nusprendė išbandyti ir supjaustė šviežią bulvę ir porą griežinėlių įdėjo į savo mažylio kojines.

“Tai skamba kvailai ir aš tikrai nežinau, kaip tai veikia, tačiau tai veikia! Mano mažylis miegojo ramiai visą naktį ir šiandien pabudo žymiai geresnės savijautos. Viskas, ką aš padariau – tai įdėjau 3 mm storio bulvių skilteles į jo kojines. Tačiau pažiūrėkite, kaip jos atrodo po nakties.” – įspūdžiais dalinosi mama.

Reklama

Ji parodė, kaip smarkiai buvo pajuodusios bulvės. Nors kritikai sakė, kad bulvės oksiduojasi natūraliai ir juoduoja, tačiau palyginimui mama virtuvėje ant stalviršio paliko dvi skilteles palyginimui. Jos skyrėsi akivaizdžiai, tad šiomis moter nuotraukomis pasidalino tūkstančiai tėvelių. Pasirodo, nemažai tėvų išbandė šį būdą ir teigė, kad jis veikia.

Reklama

Ar jūs bandėte kada nors išsigydyti slogą bulvėmis kojinėse?

Reklama