Skip to main content

Mama neteko dukros siaubingoje avarijoje. Po kelių mėnesių moteris atrado dukros rašytus laiškus jai

Macey Mathis buvo tipinė 16-metė, maniusi, kad jai visas gyvenimas priešaky.

Reklama

Ji mėgo leisti laiką su savo vaikinu, draugais, bet ji taip pat niekada neslėpė savo didelės meilės šeimai, o ypač mamai. Ji visada troško išreikšti savo meilę mamai, todėl visados stengėsi ją nustebinti originaliomis ir nuoširdžiomis dovanomis.

Staiga Cindy gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jos dukra su vaikinu pateko į autoavariją. Nei viena motina neturėtų išgyventi to, ką teko išgyventi Cindy, kai ant jos rankų po 5 dienų po avarijos, jos dukros gyvybė užgeso. Mama negalėjo normaliai funkcionuoti po dukros netekties, tad į jos kambarį negalėjo užeiti net keletą mėnesių.

Reklama

Kai moters skausmas šiek tiek atslūgo, ji buvo pasiruošusi sutvarkyti dukros daiktus. Staiga ji rado laišką adresuotą jai nuo dukros, su užrašu “atidaryk, kai manęs ilgiesi”. Gedinti moteris buvo iki širdies gelmių sujaudinta ir šokiruota, nes tikrai nesitikėjo kada nors gauti tokią žinutę iš anapilio. Dukra laiške parašė:

“Labas, mama. Užjaučiu dėl to, kad manęs ilgiesi. Aš tikiuosi, kad nesvarbu kur bebūtum dabar ir ką beveiktum, tau viskas gerai. Aš tikriausiai irgi tavęs ilgiuosi. Jei atvirai, aš nemėgstu būti toli nuo namų ilgesnį laiką. Aš labai lengvai pasiilgstu namų. Kai buvau maža ir gyvenau su tėčiu, aš visada laukdavau, kol grįšiu pas tave. Taip yra tikriausiai dėl to, kad pas tave namuose visada yra skanaus maisto. Bet labiausiai dėl to, kad labai tavęs pasiilgstu. Aš tave visada amžinai mylėsiu, mamyte. Ačiū už viską, ką del manęs padarei.
Macy Mathis”

Reklama

Cindy negalėjo sulaikyti bėgančių ašarų, kai ji prisiminė, kokią dovaną jos dukra jai padovanojo prieš metus. Moteris visai pamiršo apie 25 laiškus, skirtus jai, parašytus įvairioms progoms. Dukra Cindy gimtadienio proga parašė po laiškelį jai toms akimirkoms, kai to jai reikės labiausiai. Svarbiausia buvo tai, kad dukra tai padarė tikrai nežinodama, kokie svarbūs bus tie laiškai mamai, kai jos neteks.

Nuo tos akimirkos Cindy žinojo, kad jos gedulą bus išgyventi lengviau, nes dalelė jos dukros visada liks su ja. Moteris pasidalino dukros žinutėmis internete ir paskatino kitus išmokti didelę pamoką. Ji paskatino visus vaikus, kurie sužinojo apie Macey istoriją, rašyti laiškus savo tėvams. Cindy teigė, kad labai svarbu pasakyti savo tėvams arba vaikams, kad juos myli, kol dar ne per vėlu.

Reklama