Skip to main content

Ši mergina po siaubingos ligos prarado savo rankas ir kojas, tačiau po traumos atsiskleidęs talentas nesiliauja stebinti tūkstančius žmonių

Kaitlyn Dobrow buvo niekuo nuo savo bendraamžių nesiskirianti aktyvi ir vakarėlius mėgstanti mergina. Ji turėjo daug draugų, buvo kompanijos siela ir visada buvo pasiruošusi pašėlti. Galima sakyti, kad Kaitlyn gyveno įprastą jos bendraamžiams gyvenimą.

Reklama

Ji džiaugėsi nerūpestingu gyvenimu iki tol, kol staiga pasijuto labai blogai ir visų artimųjų akyse pradėjo keisti odos spalvą. Mergina užsikrėtė bakterine meningokoko infekcija ir galiausiai po 20 operacijų ir ilgų mėnesių gydymo liko be rankų ir be kojų.

Amputacija buvo tai, ko labiausiai Kaitlyn bijojo, tačiau pasirinkimo ji neturėjo – jei ne drastiškas medikų sprendimas, ji nebebūtų šiandien gyva. Sunku ir įsivaizduoti, kaip žmogus, gyvenęs normalų ir pilnavertį gyvenimą, turi prisitaikyti prie naujos situacijos be visų keturių galūnių. Dabar, po 3 metų, mergina mokosi iš naujo gyventi ir atlikti įprastas kasdienes užduotis.

Reklama

Ligos eigą visa Kaitlyn šeima prisimena su siaubu. Merginos visas kūnas kovojo su infekcija, kuri pasireiškė nesuskaičiuojamu kiekiu pūslių ant odos. Net 57 procentai jos odos buvo prarasti, o sustojus kraujotakai jos galūnėse buvo amputuojamos rankos ir kojos. Po visų procedūrų taip pat liko daugybė randų ir deformacijų, su kuriomis Kaitlyn tiesiog teko susigyventi.

Reklama

Nepaisant visų kančių, kurias merginai teko patirti, ji nepasiduoda ties savo svajonėmis ir žavi tūkstančius internete rodydama savo makiažo pamokas. Ji visada mėgo makiažą, nes visada eidama į su draugėmis pasilinksminti, Kaitlyn mėgo eksperimentuoti su savo išvaizda. Po gyvenimą aukštyn kojomis apvertusios ligos mergina ilgą laiką netikėjo, kad ji vėl kada sugebės pasidažyti.

Dar gilesnės buvo jos žaizdos širdyje dėl suvokimo, kad ji niekada nebebus tokia, kokia ji buvo iki lemtingos ligos. Tačiau einant laikui visi skauduliai pamažu praeina ir Kaitlyn vėl paėmė lūpdažį ir šėšėlių paletę į rankas. Net su protezais jauna mergina sugeba sukurti labai gražius makiažus, o tai parodė jai, kad ji turi neabejotiną talentą.

Reklama

Visa ši patirtis suartino Kaitlyn su jos šeima, kurie nepaisant to, kad jai padeda valytis dantis ir atlikti kitus kasdienes užduotis, mato, kokia ji yra nepriklausoma ir tvirto būdo. Nors jos pomėgis dabar reikalauja kur kas daugiau pastangų, kiekvienas pavykęs jos makiažas pastūmėja Kaitlyn tobulėti ir judėti toliau.

Reklama

Net patys profesionaliausi makiažo specialistai galėtų pasakyti, kad merginos kūryba yra neįtikėtina. Naudojant tik įtvarą su specialiu antgaliu vietoje rankos Kaitlyn sugeba taip kruopščiai pasidažyti, kaip kartais nesugeba kita sveika moteris.

Merginos pozityvumas labai pastebimas jos video pamokose ir įvairiuose interviu, kurių ji išdalino ne vieną. Kaitlyn atrado savyje tikrą aistrą makiažui, kuri jai labai padėjo besimokant iš naujo gyventi. Nors ši aistra buvo vienas pagrindinių jos reabilitacijos varikliukų, daug jėgų ji atrado religijoje ir maldoje.

Dabar Kaitlyn internete  seka šimtai tūkstančių žmonių, kurie yra įkvėpti ne tik jos istorijos, ištvermės, pozityvumo, bet ir jos neabejotino talento. Ši mergina dar kartą parodo, kad kas gyvenime benutiktų, reikia išlikti pozityviam ir žiūrėti į priekį.

Reklama