Skip to main content

Policijos pareigūnas sustabdė moterį ir paprašė atidaryti bagažinę, tačiau jis nežinojo, kad yra fotografuojamas iš galo. Moterį pribloškė pareigūno poelgis

Prieš kurį laiką Chy-Niece Thacker skubėjo į darbo pokalbį, kai ją sustabdė policijos pareigūnas. Netrukus jis paprašė atidaryti automobilio bagažinę, tačiau to, kas nutiko vėliau, moteris tikrai nesitikėjo…

Reklama

Pareigūnas Jenkins pastebėjo, kad neveikia automobilio galiniai žibintai. Chy-Niece buvo sunku tuo patikėti, nes lemputės buvo pakeistos vos prieš mėnesį. Moteris taip pat paaiškino, kad vienas servisas paprašė 600$ už automobilio elektros instaliacijos patikrą.

Chy-Niece buvo įsitikinusi, kad netrukus gaus baudą, tačiau pareigūnas padarė kai ką nuostabaus…

“Nesijaudinkite, kad jus sustabdžiau. Aš tik noriu pažiūrėti, kodėl neveikia jūsų automobilio galiniai žibintai“ – sakė jis.

Pareigūnas paprašė moters atidaryti bagažinę ir pradėjo tikrinti už žibintų esančius laidus.

“Jis patikrino visus laidus bagažinėje, tačiau žibintai vis tiek neveikė. Tuomet jis pradėjo tikrinti saugiklių dėžutę“ – pasakoja Chy-Niece.

Reklama

Netrukus problema buvo išspręsta, o automobilio žibintai veikė kuo puikiausiai.

Nustebinta tokio malonaus pareigūno elgesio, Chy-Niece pasidalino visa istorija “Facebook“ socialiniame tinkle. Daugiau nei 600 tūkstančių žmonių pamėgo ir pasidalino moters įrašu, o pareigūnas Jenkins buvo vadinamas tikru heroju.

Reklama

“Jis galėjo lengvai man išrašyti baudą, tačiau vietoj to padėjo išspręsti problemą. Jam labiau rūpėjo mano saugumas, nei kažkokia skirta bauda. Galima tik didžiuotis tokiais policijos pareigūnais. Telaimina jį Dievas“ – rašė moteris.

Chy-Niece tikisi, kad ateityje jai pavyks dar kartą susitikti su pareigūnu Jenkins, kuris jai paliko neišdildomą įspūdį.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių nuostabių policijos pareigūnų! Jenkins tiesiog galėjo išrašyti baudą, tačiau žmonių saugumas jam yra pirmoje vietoje…

Reklama