Skip to main content

Policininkas sustabdė automobilį dėl pažeidimo, tačiau netrukus pokalbio metu atsiskleidė paslaptis, kuri privertė abu vyrus netekti žado

Naujajame Džersyje dirbantis policijos pareigūnas Michael Patterson visą gyvenimą žinojo, kokiomis ypatingomis aplinkybėmis jis atėjo į šį pasaulį. Jis gimė namuose, kai jo mamai staigiai greta namų esančioje parduotuvėje prasidėjo gimdymas. Ligoninė buvo per toli, tad moteris kelionės neištvertų.

Reklama

Karen Patterson su vyro pagalba greitai grįžo namo, kur telefonu susisiekė su gydytojais, kurie stengėsi suteikti visas instrukcijas, kaip priimti kūdikį. Tuo pat metu jiems buvo išsiųsta pagalba. Į iškvietimą atsiliepė ir budėjęs policininkas, kuris atvykęs į namus padėjo Karen pagimdyti.

Michael užaugu drąsiu vyru, panorusiu siekti karjeros teisėsaugoje taip pat. Vieną dieną dėl praleisto kelio ženklo jis sustabdė automobilį. Michael paprašė vairuotojo dokumentų tam, kad užpildyti įspėjimą.

Reklama

Trumpo, bet malonaus pokalbio metu Michael sužinojo, kad jis sustabdė į pensiją išėjusį kolegą. Matthew Bailly papasakojo, kad tris dešimtmečius jis dirbo vietinėje policijoje. Netrukus pareigūnas dokumentuose pastebėjo, kad Matthew gyvena netoli vietos, kur Michael užaugo.

Reklama

Buvęs pareigūnas prisipažino, kad vietovę žino ir prisimena labai gerai, ypač todėl, kad prieš daugybę metų jis padėjo vienai moteriai pagimdyti namuose. Michael iš karto suprato, kad jis kalba būtent apie jo mamą!

Jis ištiesė buvusiam pareigūnui ranką ir pasakė: “Tai buvau aš, ačiū kad pagelbėjote man gimti!”. Tai buvo sutapimas, kuris privertė abu vyrus netekti žado. Vaikinui visada buvo smalsu sutikti vyrą, padėjusį jam gimti, tačiau jis nė nenumanė, kad jie susitiks tokiu būdu.

Reklama

Likimo vingiai nenusakomi, o tuo abu vyrai net neabejoja. Michael galėjo išreikšti dėkingumą Matthew asmeniškai, o vėliau susitikęs su vaikino mama jis sulaukė dar daugiau padėkos žodžių iš dėkingos moters. Abu vyrai šį lemtingą susitikimą palygino su žaibu iš giedro dangaus ar su laimėjimu loterijoje.

Reklama

Bet kokiu atveju, jie abu džiaugiasi susipažinę, nes tarnybos metu pareigūnai retai gauna galimybę sužinoti, kaip susiklostė žmonių, kuriems jie padėjo, likimai. Laimei, visas jų pokalbis buvo užfiksuotas patrulio kameroje, kurios video galima pamatyti čia:

Reklama