Skip to main content

Sergančiam policininkui reikėjo persodinti inkstą. Vyrą apėmė šokas sužinojus, kad jo donoru taps žmogus, su kuriuo jo keliai nemaloniai susikirto ne kartą

Jocelynn James ir pareigūno Terrell Potter keliai buvo susikirtę ne vieną kartą. Moteris ilgus metus kentė nuo priklausomybės narkotikams, o ši privertė ne vieną kartą vogti ir įkliūti policijai. Jocelyn nusikaltimų istorija buvo įsoūdinga – nuo 2007 ir 2012 metų ji buvo suimta net 16 kartų.

Reklama

Akivaizdu, kad priklausomybė valdė moterį. Būtent Terrell buvo tas pareigūnas, kuris du kartus dalyvavo moters arešte. Vyras per ilgus savo tarnybos metus matė šimtus priklausomybių turinčių nusikaltėlių, bet jis ilgam prisiminė Jocelynn veidą. Jis nenumanė, kad beveik po dešimtmečio jis vėl pamatys ją, tik visiškai kitoje situacijoje.

Viskas moters gyvenime apsivertė aukštyn kojom po to, kai į jos bausmę buvo įtrauktas priverstinis gydymas reabilitacijos klinikoje. Laimei, terapija buvo sėkminga, moteris nustojo vartoti ir nuo to laiko pradėjo naują gyvenimą. Šiemet Jocelynn švenčia 8 metų sukaktį po to, kai ji išsilaisvino nuo priklausomybės.

Reklama

2019-aisiais pareigūno Terrel sveikata pašlijo ir jam skubiai teko ieškoti inksto donoro. Visame pasaulyje egzistuoja ta pati problema, kai pacientai išgelbėjimo laukia ilgose eilėse, o kai kurie ir nesulaukia geros širdies žmonių, galinčių paaukoti svarbų organą. Vyras ir jo šeima vis vien puoselėjo viltį ir daug meldėsi. Jų maldas tikriausiai išgirdo Dievas, kuriam dabar meldėsi ir kadaise priklausomybės gniaužtuose buvusi Jocelynn.

Reklama

Pasveikti nuo priklausomybės jai padėjo tikėjimas ir bažnyčios bendruomenė, kuri suteikė didžiausią palaikymą gyvenimo kelią keičiančiai moteriai. Vieną dieną ji netyčia Facebook pamatė istoriją apie žmogų, ieškantį donoro. Apie pareigūną Terrell iki tos dienos buvo visai pamiršusi, tačiau įsiskaičiusi į aprašytą atvejį, ji greitai prisiminė šį žmogų.

Kažkas Jocelynn viduje  „pašnabždėjo”, kad ji turi savyje inkstą, kuris išgelbės jam gyvybę. Moteris nusprendė išsitirti ir sužinoti, ar jos inkstas tiktų tam vyrui. Moters nuostabą pakeitė begalinis džiaugsmas sužinojus, kad ji idealiai tinka tapti Terrell donore.

Reklama

Iki tol ji viską laikė paslaptyje ir tik sužinojusi apie savo tinkamumą ji atskleidė buvusiam pareigūnui savo tapatybę. Pasakyti, kad vyrą ištiko tikrų tikriausias šokas būtų per mažai. Ligonis neslėpė susijaudinimo ir nuostabos, nes toks šansas galėjo būti tik vienas iš milijono.

“Čia nėra sutapimas, čia Dievo darbas” – sakė vyras.

Reklama

Jocelynn buvo labai laiminga ir teigė, kad Dievas išsaugojo jos gyvybę tam, kad ji vėliau galėtų išsaugoti Terrell gyvybę.

Aš turėčiau būti negyva. Vietoj to, Dievas išgelbėjo pareigūno Potter gyvybę mano kūno pagalba.”

Sėkminga transplantacijos operacija įvyko birželio 21 dieną. Šiandien buvęs pareigūnas ir Jocelynn yra labai geri draugai ir net vadina vienas kitą šeima.

Reklama