Skip to main content

Vaikinas nekentė policijos dėl karčios patirties su ja, tačiau kai pamatė liepsnojantį automobilį, jis pamiršo nuoskaudas ir nusprendė padėti

Daylan McLee yra vienas iš milijonų afromaerikiečių, kurie savo gyvenime patyrė rasizmą ir nepagrįstą teisėsaugos veikimą. Tai yra viena opiausių šalies problemų, su kuria praeitais metais kovojo milijonai žmonių protestuodami už afroamerikiečių ir kitų juodaodžių teises.

Reklama

Policijos rasistinis profiliavimas palietė ir Daylan, kuris buvo apkaltintas pasikesinimu į pareigūną nusitaikant į jį šautuvu. Deja, vaikinui teko kalėti vienerius metus kalėjime už nusikaltimą, kurio jis nepadarė. Nenuostabu, kad jis yra vienas iš tų, kurie niekina JAV teisėsaugą ir negali ja pasitikėti.

Jis taip pat yra sustabdomas vairuojant keliolika kartų dažniau nei jo kiti šviesios odos draugai. Šiam vyrui policija nebuvo padariusi nieko gero, tik atvirkščiai – nekompetencija atėmė vienerius jo laisvės metus. Tačiau viskas pasikeitė vieną dieną, kai Daylan būdamas mieste išgirdo stiprų smūgį.

Reklama

Jis pamatė, kaip policijos automobilis pateko į labai didelę avariją, o jame užstrigęs pareigūnas negalėjo išsilaisvinti. Iš automobilio tekėjo benzinas, aplink pradėjo kilti liepsnos, o kitam pareigūnui visiškai nesisekė išlaisvinti kolegos. Tą akimirką Daylan pamiršo visas nuoskaudas ir nubėgo gelbėti gyvybės, nesvarbu – uniformuotos ar ne.

Reklama

Įkalintas pareigūnas Jay Hanley staiga pamatė atsiveriančias duris ir stiprias Daylan rankas traukiančias jį iš mirties spąstų. Laimei, tą dieną visos gyvybės buvo išsaugotos. Daylan pripažino, kad prieš Dievą esame visi lygūs, visi broliai ir seserys. Jis pasirinko užpildyti tą tarpą, kuris skyrė jį ir policijos pareigūnus, pasirinkdamas padaryti kažką gero.

Netrukus sveikstančiam nuo smulkių traumų policininkui buvo suteikta galimybė susitikti su savo gelbėtoju. Buvo akivaizdu, kad ir Daylan sugebėjo atsikratyti nuoskaudų, kurias jam sukėlė teisingumo sistema, o pareigūno Jay ir ypatingai jo žmonos dėkingumas atpirko visas pastangas.

Reklama

Daylan įrodė, kad žmogiškumas yra svarbesnis virš visko.    

Visa istorija vaizdo įraše anglų kalba:

 

Reklama