Skip to main content

Vaikinas per šventes būdamas labai neblaivus sugalvojo padaryti kai ką beprotiško. Jis apie tai pamiršo, tačiau po poros dienų gavo laišką

Dažnas naujuosius metus pradeda šūkiu “Nauji metai – naujas aš”, tačiau vaikinas iš Jungtinės Karalystės šį pasakymą pakėlė į visai kitą, nematytą lygį. Thomas Todd per Kalėdas, kaip ir didžioji dalis likusio pasaulio, linksminosi namuose, be didelio būrio artimųjų.

Reklama

Tačiau liūdna jam nebuvo, nes jis smagiai mėgavosi gėrimais, maistu ir Kalėdiniais koncertais iš viso pasaulio. Kadangi kitą dieną jis irgi turėjo praleisti namuose, jis neribojo išgerto alkoholio kiekio. Paskutinis dalykas, ką Thomas pamena prieš einant miegoti, buvo jo mylimiausios dainininkės Celine Dion koncertas.

Po švenčių grįžęs į darbą vaikinas neturėjo jokių prisiminimų apie padarytas girtas kvailystes Kalėdų vakarą, tarsi jų nebuvo nutikę. Tačiau naujųjų metų išvakarėse, kai Thomas grįžo namo iš darbo, namie jo laukė didelis storas laiškas, ant kurio buvo parašyta “jokiu būdu nelankstyti”.

Reklama

Akivaizdu, tai buvo kažkas rimto. Atidaręs laišką jis vos nenualpo. Pasirodo, po kelių gėrimų, kurių jau buvo per daug, vaikinas legaliai pasikeitė savo vardą ir pavardę į Celine Dion. Dabar ponas Celine Dion bandė prisiminti kažką iš migloto vakaro, tačiau prisimena jis ką padarė ar ne, šaukštai po pietų.

Reklama

Thomas visada buvo susižavėjęs dainininkė, tačiau niekada nemanė, kad iki tokio lygio. Pirma mintis – kaip tai reikės paaiškinti šeimai ir bendradarbiams, viršininkui? Nenuostabu buvo tai, kad jo šeima nepriėmė tokio juokelio pozityviai.

Jiems tikrai nebuvo juokinga, tačiau visa šalis Naujųjų metų rytą kalbėjo tik apie tai. Celine atsidūrė visuose laikraščiuose ir per vieną dieną išdalino šimtus interviu. Naujųjų metų rytą jis net sulaukė žurnalistų, beldžiančių į jo namų duris.

Reklama

Jam neliko nieko kito tik paprašyti jų palaukti, kol jis nusipraus ir išgers arbatos. Nuo pirmųjų akimirkų jis elgėsi kaip tikra žvaigždė, kurios visi turi palaukti. Vaikinas džiaugiasi, kad pralinksmino milijonus žmonių, tačiau keisti savo pavardės kol kas neketina.

Reklama

Galbūt tai buvo tik juokingas savireklamos triukas, tačiau pripažinsime, kad jis suveikė puikiausiai. Celine atsidūrė viso pasaulio akiratyje ir kol kas neaišku, ką jam ši šlovė dar atneš. Labiausiai vaikinas tikisi sulaukti dėmesio iš pačios dainininkės, dabar jau bendravardės, Celine Dion.

Vienas iš daugelio Celine interviu su britų  televizija:

Reklama