Skip to main content

Vyras 12 metų neprisižiūrėjo savo išvaizdos – nesiskuto, nesikirpo plaukų, tačiau sutikta mylimoji greitai pakeitė jo išvaizdą

Šiam amerikiečiui, vardu Josh, yra 38-eri metai. Vyras dvylika metų nekreipė dėmesio į tai, kaip atrodo ir nesirūpino savo išvaizda. Vyras sako, kad nuo tada, kai įsidarbino fermoje, nesinaudojo kirpykla ir nebesiskuto.

Reklama

Vaikinas sutiko merginą su kuria pradėjo susitikinėti ir užgimė jausmai. Mergina sakė, kad išsipuošusį ir ne su ūkiškais drabužiais jį matė tik senose fotografijose, o dabar vyras nuolat apžėlęs, su barzda ir labai ilgais plaukais. Mergina nusprendė pakeisti mylimojo išvaizdą.

Norėdama nepriekaištingai „atšviežinti” savo vyrą, mergina užrašė jį į laidą, kurioje vykdomi žmonių išvaizdos pokyčiai. Vardan mylimosios, amerikietis sutiko sudalyvauti.

Reklama

Po poros valandų stilistų ir grožio meistrų darbo jis atrodė neatpažįstamai. Taip, jog galėtų sudalyvauti mados žurnalų fotosesijoje. Stilistai jam padarė tinkančią šukuoseną ir dailiai suformavo barzdą.

Reklama

Joshas buvo patenkintas pokyčiais ir sako, kad jaučiasi kaip naujas žmogus.

Mylimoji taip pat buvo labai patenkinta nauja savo vyro išvaizda.

Kartais vyrams, kurie gyvena be merginų, pasidaro visai nebe svarbu kaip jie atrodo. Jie susikoncentruoja į darbą, gyvena dėl savęs. Malonu matyti, kaip mylima moteris gali pakeisti vyro gyvenimą ir požiūrį.

Pastarasis herojus Joshas nesirūpino savo išvaizda ir buvo užsiauginęs ilgus plaukus, bei barzdą. Tačiau, gyvenime yra ir daug stipresnių pavyzdžių, kaip dėl tam tikrų priežasčių vyrai gali visiškai nebesirūpinti savo išvaizda.

Štai, pavyzdžiui, vienas jų – iranietis, kuris išgarsėjo po to, kai pasiskelbė, jog jau 60 metų nesiprausė. Šis aštuoniasdešimtmetis yra pats purviniausias žmogus Žemėje. Šiandien jo oda labiau panaši ne į žmogaus, o į dramblio.

Reklama

Senas valkata gyvena mažo Irano kaimo pakraštyje ir net neturi vardo, tik slapyvardį Amu (iš persų kalbos reiškia „geras žmogus“). Vyras atskirtyje pradėjo gyventi po jaunystės patirtų emocinių ir psichologinių traumų. Jis turi vandens baimę.

Reklama

Senukas principingai nevalgo šviežio maisto ir negeria švaraus vandens. Jam mieliau valgyti pašvinkusią mėsą, o kaip indą vandeniui jis naudoja seną benzino baką.

Vertingiausias Amu daiktas yra metalinis vandens vamzdis per kurį jis rūko. Tačiau, rūko ne tabaką, o gyvulių išmatas.

Pasakojama, kad pradžioje ne kartą įvairios grupelės būrėsi ir bandė vyrą nemokamai išmaudyti, bet jis nuo jų išsisukdavo, nes švara jam kelia šlykštulį. O jeigu jam pasiūlytum kažką švaraus pavalgyti ar išgerti, vyras tiesiog tave apšauktų.

Amu gyvena dviejose būstuose – arba duobėje, primenančioje kapą arba atviroje plytų trobelėje, kurią vyrui pastatė vietiniai žmonės.

Vyras taip pat turi karinį šalmą, kurį naudoja ne apsigynimui nuo žmonių, tačiau nuo žiemos šalčių apsisaugoti.

Labai keista yra tai, kad nešvariausias vyras pasaulyje dažnai žiūri į veidrodį. Savo atvaizdui pamatyti Amu naudoja nulūžusius automobilių veidrodėlius.

Reklama